Eşya Paketleme

Bursa evden eve nakliyatın en önemli hususlarından biriside paketlemedir. Çünkü özenerek ve itinayla yapılmış paketlemeler sayesinde tüm eşyalarınız hasar görmeden taşınacaktır.Ulus nakliyat, paketlemede en iyi ambalaj, kutu ve kağıt vs.. malzemelerini kullanmaktadır.Bütün vitrin süsleri ve eşyaları ile değerli porselenler öncelikle hasarları engelleyecek kaliteye sahip kağıtlara sarılmakta ve daha sonra kutulanmaktadır. Bu zaman dilimi içerisinde siz kahvenizi içerken elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapacaklar ve kutulama işleri bitince de taşımaya geçeceklerdir.

Zaman evden eve nakliyat eşya türlerine özel paketleme yöntemleri
Küçük Mutfak Araçları : Kahve makinası veya blenderlar gibi mutfak araçları birlikte paketlenir ve her biri ayrı ayrı kağıda sarıldıktan sonra kutuya koyulur.Aralarındaki boşluklar ise gelebilecek hasarları önlemek amacıyla kağıtla beslenir.
Tabaklar :ayyildizevdeneveTabaklar aralarına kağıt koyularak sabitlenir ve dörderlişekilde sarılır.Kolilere yerleştirme işlemi bittikten sonra koli içi kağıtla beslenir .Aynı uygulama bardaklar için de geçerlidir.
Bahçe Araçları :ayyildizevdeneve Tüm aletlerin sapları bir araya gelecek şekilde bağlanır, çantalara ve kolilere koyulup ağzı bağlanır. Çalışma Masaları, Çekmeceler v.b. Çekmece içleri ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra içleri iyice doldurulur ve açılmalarını önlemek için çalışma masası havalı naylon ve acem kağıdı ile ambalajlanır.

Yataklar : Özel ambalaj malzemelerimiz sayesinde hijyenik ve temiz bir şekilde taşınırlar.
Kitaplar : Bunun için özel kitap kolileri kullanılır ve asla kırılacak eşyalar ile aynı kolilere koyulmaz.Ev ve Elektronik Eşyalar Küçük parçalar bol ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra yumuşak eşyaların olduğu kolilere alınız
Elbiseler :ayyildizevdeneve Elbiseler için en iyi yol özel kutuya askıları ile yerleştirmektir.Elbiselerinizi asla çantalara koymayınız,  bu kolileri kullanan personelimizi bekleyiniz.

©2017 Ayyıldız Evden Eve. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarımı : Alivre